KDM Instalacje Złotym Płatnikiem 2017

Z dumą informujemy, że nasza spółka KDM Instalacje sp. z o.o. otrzymała certyfikat Złoty Płatnik 2017, przyznawany przez firmę Euler Hermes, jednego ze światowych liderów w zakresie gwarancji ubezpieczeniowych i windykacji należności! Nasza radość jest tym większa, że według danych organizatora tylko 6% firm na rynku polskim spełnia warunki programu Złoty Płatnik.

Tym, którym wyróżnienie mówi niewiele, wyjaśniamy, że tytuł Złotego Płatnika przyznawany jest za zachowanie najwyższych standardów płatniczych. Program Analiz Należności Euler Hermes dostarcza organizatorom informacji na temat terminowości regulowania płatności przez oceniane firmy. Analiza prowadzona jest dla poszczególnych branż, a Wskaźnik Moralności Płatniczej (PMI – Payment Morality Index) pozwala wyłonić firmy, będące wiarygodnymi i terminowymi płatnikami, a zarazem rzetelnymi partnerami biznesowymi.

Jest nam niezmiernie miło, że dołączamy do grona sprawdzonych kontrahentów i mamy nadzieję, że nasi obecni i potencjalni Klienci będą się z nami czuli jeszcze bezpieczniej.

 

złoty płatnik