O nas

Jesteśmy grupą ambitnych osób, które ciągle podnoszą swoje kwalifikacje oraz zdobywają doświadczenie przy realizacji różnych projektów.

Stawiamy na stały rozwój kadry technicznej i administracyjnej oraz dobrą atmosferę w pracy.

Profesjonalny zespół stanowi największą wartość naszych firm, jednak chcemy nadal się rozwijać, ponieważ to wciąż podnosi poziom naszych usług.

Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwalają nam na realizację zadań inwestycyjnych o wyższym stopniu trudności, np.: laboratoria, budynki służby zdrowia, obiekty farmaceutyczne, produkcyjne, itd. Na takich inwestycjach możemy wykorzystywać zdobytą wiedzę i doświadczenia oraz motywują nas one do dalszego rozwoju.

Naszą mocną stroną jest również przygotowywanie optymalizacji rozwiązań instalacyjnych, ograniczających koszty inwestycyjne i eksploatacyjne.

Zdobyte doświadczenie przy realizacji obiektów w formule „Projektuj i buduj”, charakteryzujące się ścisłym powiązaniem projektowania instalacji z określonymi zasobami finansowymi, jest wykorzystywane na wszystkich realizowanych przez nas budowach.

W swojej działalności wykorzystujemy bogate, ponad dziesięcioletnie doświadczenia, które udało nam się zdobyć pracując w firmach branżowych.

Daliśmy się poznać jako profesjonalny, terminowy i pewny partner, dlatego chcemy taką postawę umacniać.

 

Grupa KDM jest oparta na trzech firmach:

  • KDM INSTALACJE SP. Z O.O.
  • KDM PROJEKT SP. Z O.O. (dawniej HARD REALIZACJE SP. Z O.O.)
  • KDM SERWIS SP. Z O.O.

KDM Instalacje Sp. z o.o. stanowi największy człon odpowiadając za główną działalność wykonawczą. Jej zadaniem jest realizacja kontraktów związanych z projektowaniem i wykonawstwem instalacji sanitarnych oraz towarzyszących im prac innych branż. Najważniejszym filarem firmy jest wykwalifikowana kadra techniczna, realizująca obiekty o różnym charakterze i stopniu trudności, np.: obiekty laboratoryjne, służby zdrowia, farmaceutyczne, oświatowe, technologiczne, galerie handlowe, hotelowe, biurowe, mieszkaniowe itd.

KDM Projekt Sp. z. o.o. (dawniej HARD Realizacje Sp. z o.o.) jest firmą projektową, która wykonuje projekty instalacji sanitarnych. Ze względu na to, że projektanci opracowują dokumentację dla obiektów realizowanych w formule „Projektuj i buduj”, opracowywane projekty uwzględniają rozwiązania optymalne pod względem technicznym i kosztowym. Ogromną wartością jest fakt, że większość przygotowywanych projektów jest realizowanych w kolejnych etapach przez firmę KDM Instalacje sp. z o.o., dzięki czemu doświadczenie projektantów jest poszerzone o stałą współpracę z kierownikami robót i uczestnictwo w procesie budowy. Firma KDM Projekt Sp. z o.o. prowadzi działalność w siedzibie firmy w Warszawie oraz w biurze w Lublinie.

KDM Serwis Sp. z o.o. zajmuje się pracami serwisowymi, głównie instalacji wykonanych przez KDM Instalacje sp. z o.o., mniejszymi realizacjami wykonawczymi, oraz świadczy usługi
w zakresie konserwacji urządzeń i instalacji dla innych podmiotów. Pracownicy firmy poprzez szkolenia i zdobyte certyfikaty zapewniają profesjonalną obsługę gwarancyjną, pogwarancyjną oraz bieżącej eksploatacji.