O nas

Jesteśmy grupą ambitnych osób, które ciągle podnoszą swoje kwalifikacje oraz zdobywają doświadczenie przy realizacji różnych projektów.

Stawiamy na rozwój zarówno osobowy pracowników jak i naszych firm. Daliśmy się poznać jako profesjonalny zespół oraz pewny partner przy realizacji instalacji sanitarnych. Szczególnie cieszymy się ze stałej współpracy z firmami budowlanymi oraz inwestorami i takiej współpracy będziemy poszukiwać. Kompleksowa obsługa wykwalifikowanego zespołu pozwala współpracującym z nami stałym zleceniodawcom, ograniczać koszty obsługi branży sanitarnej.   

Grupa KDM jest oparta na trzech firmach:

KDM Instalacje Sp. z o.o. stanowi największy człon odpowiadając za główną działalność wykonawczą. Jej zadaniem jest realizacja kontraktów związanych z projektowaniem i wykonawstwem instalacji sanitarnych oraz towarzyszących im prac innych branż. Najważniejszym filarem firmy jest wykwalifikowana kadra techniczna, realizująca obiekty o różnym charakterze i stopniu trudności, np.: obiekty laboratoryjne, służby zdrowia, farmaceutyczne, oświatowe, technologiczne, galerie handlowe, hotelowe, biurowe, mieszkaniowe itd.

KDM Projekt Sp. z. o.o. (dawniej HARD Realizacje Sp. z o.o.) jest firmą projektową, która wykonuje projekty instalacji sanitarnych. Ze względu na to, że projektanci opracowują dokumentację dla obiektów realizowanych w formule „Projektuj i buduj”, opracowywane projekty uwzględniają rozwiązania optymalne pod względem technicznym i kosztowym. Ogromną wartością jest fakt, że większość przygotowywanych projektów jest realizowanych w kolejnych etapach przez firmę KDM Instalacje sp. z o.o., dzięki czemu doświadczenie projektantów jest poszerzone o stałą współpracę z kierownikami robót i uczestnictwo w procesie budowy. Firma KDM Projekt Sp. z o.o. prowadzi działalność w siedzibie firmy w Warszawie oraz w biurze w Lublinie.

KDM Serwis Sp. z o.o. zajmuje się pracami serwisowymi, głównie instalacji wykonanych przez KDM Instalacje sp. z o.o., mniejszymi realizacjami wykonawczymi, oraz świadczy usługi
w zakresie konserwacji urządzeń i instalacji dla innych podmiotów. Pracownicy firmy poprzez szkolenia i zdobyte certyfikaty zapewniają profesjonalną obsługę gwarancyjną, pogwarancyjną oraz bieżącej eksploatacji.