O nas

GRUPA KDM Sp. z o.o. jest jedną z wyróżniających się polskich firm specjalizujących się w generalnym wykonawstwie. Kompleksowo i z sukcesem realizuje wszystkie inwestycje – od etapu projektowania, przez prace ogólnobudowlane, instalacyjne i aranżacyjne fit-out, po serwis.

Historia spółki rozpoczęła się w kwietniu 2008 r. – to wtedy założyli ją absolwenci Wydziałów Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej i Politechniki Poznańskiej. Dziś Grupa KDM jest ponad 50-osobowym przedsiębiorstwem z własnym, nowym biurem w Warszawie. Zespół firmy tworzą ambitne, zmotywowane osoby, które ciągle podnoszą swoje kwalifikacje – to ludzie są naszą największą wartością!

Grupa KDM zdobywała doświadczenie podejmując, z sukcesem prowadząc i finalizując zadania inwestycyjne o wysokim stopniu trudności, takie jak laboratoria, budynki służby zdrowia,  produkcyjne, oświatowe, technologiczne, biurowe, mieszkaniowe, galerie handlowe, hotele. Mocną stroną spółki jest kompleksowość świadczonych usług i  optymalizacja proponowanych klientom rozwiązań. Grupa KDM zapewnia przewidywalność na każdym etapie procesu budowlanego.

Firma prowadzi:

  • działalność wykonawczą, obejmującą realizację wielobranżowych kontraktów związanych z wykonawstwem prac ogólnobudowlanych, instalacyjnych i aranżacji fit-out,
  • działalność projektową, w ramach której wykonuje projekty wielobranżowe dla budynków przemysłowych, komercyjnych i aranżacji powierzchni biurowych, na zlecenie inwestorów, współpracujących z nimi architektów i działu realizacji Grupy KDM.
  • działalność serwisową, dla instalacji sanitarnych  wykonanych przez dział realizacji i aranżacji oraz świadczenie usług w zakresie konserwacji urządzeń i instalacji dla innych podmiotów. 

Grupa KDM jest laureatem wielu branżowych konkursów i plebiscytów, m.in. Gazele Biznesu, Złoty Orzeł Polskiego Biznesu, Firma Inżynierska Mazowsza, Złoty Płatnik oraz Kreator Budownictwa.