DZIAŁ PROJEKTÓW

Dział Projektów

Kompetencje – Doświadczenie – Możliwości – ta triada wartości, charakteryzujących nasz dział, poświadczonych wieloletnią współpracą z biurami architektonicznymi i firmami wykonawczymi, dla których jesteśmy solidnym wsparciem i bazą fachowej wiedzy w kwestiach wdrażania nowoczesnych rozwiązań instalacyjnych, pozwoliła nam na stworzenie zespołu projektowego, który poradzi sobie z każdym zagadnieniem inwestycyjnym. 

Dział Projektów to zespół projektowy, złożony z prężnej Grupy Inżynierów, łączący ludzi ambitnych, rzetelnych, chętnych do podejmowania wyzwań, posiadających ciekawość intelektualną, współpracujących na każdym etapie procesu projektowego. Wspólnie tworzymy solidny filar dla firm, które wymagają od swoich partnerów dużego doświadczenia, fachowej porady i szybkich działań. Grupa naszych fachowców dysponuje niezbędnym wsparciem technicznym i fachową wiedzą wielobranżową, poświadczoną referencjami oraz niezbędnymi uprawnieniami. 

Misją zespołu w projektowaniu instalacji i urządzeń dzisiaj jest myślenie o przyszłości naszych dzieci i przyczynianie się do zmniejszenia zanieczyszczenia naszego środowiska. 

Jeśli masz Koncepcję, Dylemat, Marzenie – zmienimy je w rzeczywisty i funkcjonalny zamysł, który będzie pracować dla Ciebie. Stworzymy Komfort w twoim otoczeniu, rozwiązując każdy Dylemat i spełniając Marzenie zadbamy o Ciebie, Twoich Bliskich i Twoje Finanse.