Kariera

GRUPA KDM  jest firmą działającą głównie w branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej. Oferujemy projektowanie, dostawę urządzeń, montaż, uruchomienie oraz obsługę serwisową (gwarancyjną i pogwarancyjną) instalacji sanitarnych.

Obecnie do naszego biura w Warszawie poszukujemy:

Samodzielny Kierownik Robót HVAC

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym,
  • Nadzorowanie jakości i terminowości wykonywanych robót
  • Koordynacja prac na budowie
  • Sporządzanie i analiza budżetu, harmonogramu oraz postępu wykonywanych prac
  • Sporządzanie kalkulacji kosztowych Analiza dokumentacji technicznej
  • Przygotowanie dokumentacji projektowej i powykonawczej

Wymagania :

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na budowie
  • Ukończone studia wyższe kierunkowe
  • Prawo jazdy kat.B.
  • Znajomość AUTOCAD, NORMA
  • Mile widziane uprawnienia budowlane w zakresie sieci i inst. Sanitarnych
  • Umiejętność skoordynowania zespołu
  • Samodzielność, efektywność i nastawienie na realizację celów
  • Komunikatywność, umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów

Oferujemy :

  • Stabilne warunki zatrudnienia w młodym zespole
  • Dużą samodzielność planowania pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość korzystania z pakietu Medycznego, Ubezpieczenia Grupowego oraz karty Benefit.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą.

Aplikację prosimy wysyłać na adres: BIURO@GRUPAKDM.PL  wraz z oczekiwaniami finansowymi NETTO.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez KDM Instalacje Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest KDM Instalacje Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Al. Prymasa Tysiąclecia 76e lok. 3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Asystent Projektanta

Wymagania:

  • znajomość obowiązujących przepisów prawa budowlanego i warunków technicznych.
  • znajomość zasad projektowania głównie instalacji wentylacji, klimatyzacji c.o., c.t. c.w.u. przyłączy wod-kan, gaz.
  • znajomość oprogramowania wspomagającego projektowanie A.cad, Ventpack, Instal Soft, Pakiet Office.
  • wykształcenie wyższe
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie z instalacjami WL/CT
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku przy projektowaniu instalacji wentylacji i klimatyzacji oraz instalacji co, ct. wod-kan.
  • samodzielność od etapu koncepcji do projektu wykonawczego.

Oferujemy:

  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę

Aplikację prosimy wysyłać na adres: BIURO@GRUPAKDM.PL wraz z oczekiwaniami finansowymi NETTO.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez KDM Projekt Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest KDM Projekt Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Al. Prymasa Tysiąclecia 76e lok. 3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Konserwator obiektu

  • wykonywanie prac konserwacyjnych na instalacji wodno-kanalizacyjnej i armaturze sanitarnej,
  • wykonywanie prac rzemieślniczych, drobnych prac ogólnobudowlanych, gospodarczych.
  • Samodzielne diagnozowanie bieżących awarii oraz ich usuwanie

Wymagania:

  • wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • znajomości komputera, w tym pakietu MS Office
  • uprawnienia energetycznych SEP E Gr.1 do 1 kV
  • umiejętności tzw. „złotej rączki”

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • samodzielną i odpowiedzialną pracę
  • możliwość korzystania z pakietu Medycznego, Ubezpieczenia Grupowego oraz karty Benefit.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez KDM Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest KDM Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Al. Prymasa Tysiąclecia 76e lok. 3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.