KDM SERWIS

Mając na uwadze pełen komfort korzystania z dostarczanych przez nas urządzeń, KDM Serwis sp. z o.o. gwarantuje profesjonalną obsługę serwisową instalacji sanitarnych. W sposób profesjonalny i kompleksowy zajmujemy się serwisem urządzeń typu:

  • split,
  • multisplit,
  • VRF,
  • pompy ciepła,
  • agregaty wody lodowej,
  • centrale wentylacyjne dla domu, obiektów biurowych, handlowo-usługowych i przemysłu.

Posiadamy duże doświadczenie w serwisowaniu wymienionych instalacji. W odpowiedzi na ciągle
zmieniające się technologie, normy i potrzeby klienta nasza kadra przechodzi regularne szkolenia. Inwestorom gwarantujemy sprawną i rzetelną realizację zleceń, atrakcyjne ceny oraz obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną. W ramach oferowanych usług zapewniamy regularne przeglądy zainstalowanych systemów, oferujemy także profesjonalne prace konserwacyjne i naprawcze.

Nasz serwis posiada autoryzację w zakresie naprawy i serwisu klimatyzatorów różnych marek. Wieloletnia współpraca z firmą DAIKIN zaowocowała uczestnictwem w ramach programów VRV PARTNER oraz SPLIT PARTNER, co świadczy o właściwym przygotowaniu naszej kadry do montażu i konserwacji urządzeń firmy DAIKIN. Jesteśmy również autoryzowanym partnerem serwisowym firmy KLIMOR. Wieloletnia współpraca z różnymi producentami urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych skutkuje ich zgodą na realizowanie przeglądów w okresie gwarancji realizowanych inwestycji przez GRUPĘ KDM, co jest bardzo korzystne dla naszych inwestorów.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w tej dziedzinie.

Zaufali nam:

logo

 

Zapraszamy do galerii obiektów serwisowanych: