KDM PROJEKT

KDM Projekt sp. z o.o. - Kompetencje Doświadczenie Możliwości - maksyma ta pozwoliła nam na stworzenie zespołu projektowego, który poradzi sobie z każdym zagadnieniem inwestycyjnym.

Kompetencje Doświadczenie Możliwości poświadczone są wieloletnią współpracą z biurami architektonicznymi oraz firmami wykonawczymi, dla których jesteśmy solidnym wsparciem i fachową wiedzą w kwestiach wdrażania nowoczesnych rozwiązań instalacyjnych.

Jesteśmy Grupą fachowców dysponującą niezbędnym wsparciem technicznym oraz fachową wiedzą wielobranżową, poświadczoną referencjami oraz niezbędnymi uprawnieniami.

Zespół projektowy, który tworzymy, jest prężną Grupą Inżynierów, łączącą ludzi ambitnych, rzetelnych, chętnych do podejmowania wyzwań, posiadających ciekawość intelektualną, współpracujących na każdym etapie procesu projektowego.
Zespół fachowców KDM Projekt sp. z o.o. tworzy solidny filar dla firm, które wymagają od swoich partnerów dużego doświadczenia, fachowej porady i szybkich działań.

Projektując instalacje i urządzenia dzisiaj, myślimy o przyszłości naszych dzieci przyczyniając się do zmniejszenia zanieczyszczenia naszego środowiska.

Masz Koncepcję, Marzenie, Dylemat, my wdrożymy Twoją koncepcję w rzeczywisty i funkcjonalny zamysł, który będzie pracować dla Ciebie. Stworzymy Komfort w twoim otoczeniu spełniający Marzenie i rozwiążemy każdy Dylemat dbając o Ciebie, Twoich Bliskich i Twoje Finanse.