O nas

Grupa KDM jest oparta na trzech działach:

Dział Realizacji stanowi największy człon odpowiadając za główną działalność wykonawczą. Jego zadaniem jest realizacja kontraktów związanych z projektowaniem i wykonawstwem instalacji sanitarnych oraz towarzyszących im prac innych branż. Najważniejszym filarem działu jest wykwalifikowana kadra techniczna, realizująca obiekty o różnym charakterze i stopniu trudności, np.: obiekty laboratoryjne, służby zdrowia, farmaceutyczne, oświatowe, technologiczne, galerie handlowe, hotelowe, biurowe, mieszkaniowe itd.

Dział Projektów jest działem, który wykonuje projekty instalacji sanitarnych. Ze względu na to, że projektanci opracowują dokumentację dla obiektów realizowanych w formule „Projektuj i buduj”, opracowywane projekty uwzględniają rozwiązania optymalne pod względem technicznym i kosztowym. Ogromną wartością jest fakt, że większość przygotowywanych projektów jest realizowanych w kolejnych etapach przez Dział Realizacji GRUPY KDM , dzięki czemu doświadczenie projektantów jest poszerzone o stałą współpracę z kierownikami robót i uczestnictwo w procesie budowy. Dział Projektów prowadzi działalność w siedzibie firmy w Warszawie oraz w biurze w Lublinie.

Dział Serwisu zajmuje się pracami serwisowymi, głównie instalacji wykonanych przez Dział Realizacji GRUPY KDM, mniejszymi realizacjami wykonawczymi, oraz świadczy usługi w zakresie konserwacji urządzeń i instalacji dla innych podmiotów. Pracownicy działu poprzez szkolenia i zdobyte certyfikaty zapewniają profesjonalną obsługę gwarancyjną, pogwarancyjną oraz bieżącej eksploatacji.

 

W swojej działalności wykorzystujemy bogate, ponad dziesięcioletnie doświadczenia, które udało nam się zdobyć pracując w firmach branżowych.

Obecnie Grupę KDM tworzą ambitne osoby, które ciągle podnoszą swoje kwalifikacje oraz zdobywają doświadczenie przy realizacji różnych projektów. Profesjonalny zespół stanowi największą wartość naszych firm!

Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwalają nam na realizację zadań inwestycyjnych o wyższym stopniu trudności, takich jak laboratoria, budynki służby zdrowia, obiekty farmaceutyczne, produkcyjne, itd. Właśnie w takich projektach możemy w pełni wykorzystać nasze umiejętności. To one motywują nas one do dalszego rozwoju.

Naszą mocną stroną jest również przygotowywanie optymalizacji rozwiązań instalacyjnych, ograniczających koszty inwestycyjne i eksploatacyjne.